חיפוש

טיפול פנים עמוק בעזרת מכשור טכנולוגי

מאת: יורם גלר, מנהל המרכז לטכנולוגיה אסתטית

טכנולוגיית PURE 3DEEP  משיגה תוצאות נראות לעין ומתחרה בכל טכנולוגיה מוכרת. בזכות הקידמה הטכנולוגית, את תוכלי להעניק תוצאות טובות יותר ללקוחותייך!

המילה האחרונה בטכנולוגיה הגיעה גם לשוק האסתטיקה. עד עתה עמדו לרשות המטפלים האסתטיים מספר אמצעים מסורתיים לטיפולי פנים, בדרך כלל מבוססי טכנולוגיות כמו LASER ו/או IPL.

כיום, ה- PURE 3DEEP  הינו האמצעי העיקרי שיכול להעניק תוצאות מהירות בטיפולי עור, כמו: צלקות פוסט אקנה, החייאת העור, קמטוטים וטיפולי גוף.

החידוש והשוני העיקרי מבוסס על חדירה עמוקה של גלי רדיו (אלקטרו מגנטיים) תוך חימום נפחי  3DEEP  של הרקמה. החידוש- אין רקמה פתוחה, אין חשש לזיהומים והפעולה בטוחה.

לאיזה עומק האנרגיה חודרת?

טכנולוגיית ה- PURE 3DEEP  מפיקה גלי רדיו RF באמצעות 6 גנרטורים חזקים המפיקים אנרגיה מספקת לחדירה עמוקה עד לפחות שכבת הדרמיס, בד"כ 2.9 מ"מ, לעומת 0.4 מ"מ כנהוג באמצעות חלק מהטכנולוגיות הידועות.

מה מאפשרת עוצמת ה- PURE 3DEEP?

עוצמת ה- 3DEEP  חודרת לרקמה באמצעות טיפול FSR Fractional (פרקשיונאל) תוך גרימת אבלאציה רק של האפידרמיס (השכבה העליונה). בדרכם של גלי רדיו לדרמיס נגרם חימום עמוק, לא אבלטיבי עד כ- 2.9 מ"מ. שילוב זה מעניק החלפה וחידוש של האפידרמיס מצד אחד ומיצוק והחלקת קמטים בעומק, הכל תוך עיבוי סיבי הקולגן.

ההצלחה הגדולה היא במניעת גרימת נזק ו/או פגיעה לאזור הרגיש בין האפידרמיס לדרמיס. מכיוון שכך ניתן לשקם אזור צלקתי, קמטוטים וחידוש העור. כל זאת ללא היעדרות של המטופל/ת מהעבודה. זמן ההחלמה קצר ביותר ושביעות הרצון הגבוהה מביאה מטופלים נוספים למכון.

מדוע הטכנולוגיה נחשבת חדשנית?

טכנולוגיה בטוחה הפועלת באנרגיות גבוהות. באמצעות הפקת גלי רדיו RF בשיטה נפחית שטרם נראו בענף האסתטיקה. אם כן, מיקרואבלציה באמצעות גלי רדיו הם המסלולים לתוצאות וטכנולוגיה פורצת דרך שנמצאת כדי להישאר גם בעתיד!

טיפול פנים עמוק
THR ICE+2 FREEZE LASER
טרייד אין לכל מכשיר!

קבלי עד 50,000 ₪ זיכוי בהחזרת מכשיר ישן!