חיפוש

המסת שומן וחיטוב הגוף

מאת: יורם גלר, מנהל המרכז לטכנולוגיה אסתטית

טכנולוגיה חדשה כובשת את ענף האסתטיקה:
THR CRYO מפרק שומן ע"י קור

עד כה היינו רגילים שמכשירים פועלים באמצעות חום, לא עוד. מדענים גילו כי ילדים שזללו "ארטיקים" בכמויות גדולות רזו מאוד באזור הפנים ומכאן הדרך הייתה קצרה לפיתוח טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך  THR CRYO.

שני המדענים האמריקאים רוקס אנדרסון וציטר מנשטיין (גרוואד) פיתחו בשנת 2008 את עקרון הקריוליפוליז באמצעות קירור מקומי מבוקר ולא פולשני של שכבת השומן. הקירור הממושך של תאי השומן (במשך שעה) גורם להרס תאי השומן ללא פגיעה בשכבות סמוכות. תאי השומן נכנסים לתהליך אפופטוזי- מוות תאי מתוכנת.

הטיפול אינו מלווה בתהליך דלקתי ועל כן הנקרוזה (מוות תאי לא מתוכנת) אינה מייצרת עומס על מערכת הלמפטית, כבד וכליות. טיפול הקריוליפוליז  THR CRYO נחשב לאלטרנטיבה לניתוח שאיבת שומן ליפוסקשן. לפי הנסיון המחקרי  THR CRYO מאפשר להקטין משמעותית את נפח שכבת השומן באזור הטיפול עד כדי 40%-20%.  הוכח כי תאי השומן לא מסוגלים להתאים עצמם לטמפרטורות נמוכות ביחס לתאים אחרים (עור, עצבים, כלי דם).

בזמן קירור ממושך רמת ה-ATP  בתאים יורדת באופן משמעותי, בסופו של דבר,  מתחילה בתאים שורה של תגובות ביוכימיות המביאות לאפופטוזה. במהלך של מספר שבועות גופי שומן אלה מפונים על ידי המערכת החיסונית בעזרת תאים מאקרופאגים בתהליך המכונה פאגוציטוזה. ב- THR CRYO ישנן 3 טכנולוגיות- קירור, שאיבה ואינפרא אדום לפינוי השומן באמצעות חימום. טכנולוגיה THR CRYO  מביאה לידי ביטוי תכונות אלה: הרס משמעותי של תאי השומן בתוך זמן קצר וללא כאבים.

יתרונות הטכנולוגיה THR

תהליך ביולוגי טבעי ללא השפעה שלילית על הגוף. צמצום שכבת השומן נעשה ללא ניתוח, ללא סיכונים, ללא צלקות וללא כאב. השיטה מאפשרת להיפטר משכבת השומן בה ספורט ודיאטה לא עוזרים.  חלום של כל אישה – THR CRYO מאפשר הרזיה מקומית באזור בעייתי – בטן, ישבן, ירכיים, זרועות, בזכות כמות קטנה של טיפולים.

THR ICE+2 FREEZE LASER
טרייד אין לכל מכשיר!

קבלי עד 50,000 ₪ זיכוי בהחזרת מכשיר ישן!