חיפוש

JOLI 360

מכשיר לטיפולי אנטי אייג'ינג, מיצוק והחדרת חומרים

IPL, RF, לייזר, פילינג יהלום, אולטרסאונד וכו'.. כל אלה כבר מזמן לא סתם מילים אלא חלק בלתי נפרד מהטיפול הקוסמטי והרשימה כנראה רק תלך ותגדל בשנים הקרובות. הטכנולוגיה נכנסה עמוק לחיינו ברובם של מכוני הקוסמטיקה, גדולים כקטנים, תמצאו מכשור כזה או אחר. שילוב של מכשור בטיפולי אסתטיקה מאפשר לנו להגיע לתוצאות טובות יותר במהירות והשפעה מרשימה באופן ניכר. לפעמים, זאת הדרך האולטימטיבית להגיע לתוצאה בכלל.

שילוב בין מכשור מקצועי לבין תכשירים קוסמטיים שמותאמים בצורה נכונה, הוא שילוב מושלם.

הסיבה לכך פשוטה – רוב התכשירים פועלים בצורה חיצונית והשפעתם מכוונת רק על האפידרמיס (למעט מספר חומרים פעילים שיכולים לחדור לשכבות עמוקות יותר), מצד שני במכשור המקצועי  הפעולה מכוונת לשכבה העמוקה של העור, לדרמיס. כך אנחנו יכולים להשיג תוצאות טובות הרבה יותר.

שנים רבות על מנת להגיע לדרמיס נדרשו שיטות טיפול אגרסיביות פולשניות כמו פילינג רפואי עמוק או ניתוח פלסטי, מה שגרר כמובן החלמה ארוכה ולפעמים אף סיבוכים קשים. תמה התקופה בה לא היו אלטרנטיבות לשיטות פולשניות אלו. 

מכשיר ייחודי  JOLI360– הוא שילוב אולטימטיבי לטיפולי אנטי אייג'ינג הכולל את שלושת הטכנולוגיות היעילות, הבטיחותיות והחדשניות המוכרות במדע לטיפול בהזדקנות העור. שילוב ייחודי זה הוא פתרון מושלם לעור עייף, נפול, מקומט, חסר לחות וחסר חיות. 

בשיטת האבחון המיוחדת הקיימת במכשיר ניתן לבדוק את רמת הלחות, דרגת האלסטיות ומצב השומניות בעור. הממצאים הללו יהוו כלי חשוב לקוסמטיקאית בבחירת הטיפול המתאים ביותר והאינדיבידואלי לכל לקוח/ה.

מכשיר ה-JOLI360 פותח ע"י חברת הייטק ישראלית מתקדמת ביותר – ESI NOVEL, באמצעות לא פחות מ-300 מהנדסים ישראלים. כל פרט במכשיר חושב בקפדנות ובחוכמה רבה. הטיפול מורכב משלושה שלבים, לכל אחד מהם תפקיד ומטרה משלו וכולם ביחד יביאו לתוצאה מצוינת שתשמח את הלקוח/ה לאורך זמן. 

טיפול לייזר נמוך עוצמה -Low-Level Laser (LLLT) 

טיפול בלייזר מסוג LLLT Low Level Laser Therapy הנה שיטה קוסמטית ידועה המסוגלת לטפל בעור פנים מכמה נקודות מבט, שאחת מהן היא טיפול אנטי אייג'ינג (Anti-aging). השיטה המסוגלת לטפל בעור הפנים  ובאזורים רלוונטיים אחרים מבוססת על לייזר בעל עוצמה נמוכה (עד 1 וואט) ללא גרימת כאב או השארת סימן  חזותי, ולספק תוצאות אפקטיביות גבוהות.

בעשורים האחרונים נעשה שימוש הולך וגובר בטיפולי לייזר לא פולשניים לטיפול אסתטי בקמטים עדינים, עור מצולק וצלקות, תהליך המכונה חידוש עור.

 בשיטת LLLT ניתן לטפל בתופעות התחדשות העור על ידי הגדלת ושמירה על רמת הקולגן באזור המטופל. על סמך מחקרים רפואיים, לייזר מסוג  LLLT היעילים מאוד למטרות אנטי אייג'ינג.

טיפול גלי רדיו -Radio Frequency (RF) 

טיפול RF עבור התחדשות העור פועל על עיקרון העברת אנרגיה אלקטרומגנטית בתדר רדיו לרקמות עור הפנים באמצעות אלקטרודות הממוקמות על ידית הטיפול של מערכת ה – JÓLI360™.  ידית הטיפול של מערכת ה – JOLI360 מספק טיפול RF  דו קוטבי המבצע חימום עמוק של רקמות עור הפנים, הגורם לגירוי מבוקר ולהגברת זרימת הדם ועל ידי כך מחייה את רקמות עור הפנים. ההשפעות של טיפול RF על הפנים הוא ע"י הפחתה משמעותית בעומק הקמטים, ביטול פגמי עור בפנים, עור פנים הדוק יותר וגוון עור פנים צעיר יותר.

טיפול אלטקרופורוציה – (ELP)

אלקטרופורציה, או חדירות חשמלית, היא טכניקה מיקרוביולוגית בה מפעילים שדה חשמלי על התאים על מנת להגביר את החדירות של קרום התא, וכך לאפשר החדרת חומרים קוסמטיים לתאים. אלקטרופורציה להצערת העור מאפשרת הכנסת תרכובות באמצעות פולסים חשמליים מדודים ומבוקרים כדי לפתוח נקבוביות בעומק קרום התא. המסלולים שנוצרים מהווים את התעלה המושלמת להעברת חומרים ישירות לתא, וכך אפשר להגדיל את רמת הדיוק ויעילות הטיפול. בטיפול זה ניתן להחדיר ביעילות חומצה היאלורונית בעלת מסה מולקולרית נמוכה לשכבות העמוקות של הרקמה ובכך לגרום להגברת לחות מילוי וזוהר של העור.

לסיכום, בכדי לשפר משמעותית את מצב עורם של המטופלים, נצטרך לשלב טכנולוגיה חדישה

במקביל לטיפול בעזרת תכשירים. שילוב Vעבודה עם מכשור מקצועי יביא לתוצאות מהירות ושביעות

רצון גבוהה מצד הלקוחות.  טכנולוגיה אסתטית היא כלי עזר חשוב ומשמעותי בטיפולים, אך מה שקובע את התוצאה הסופית זו גישה מקצועית, אינדיבידואלית ובניית תוכנית נכונה ואישית לכל מטופל ומטופל. מכשיר  JOLI360 מתמודד עם המשימה בצורה נפלאה מהירה ובלתי ניתנת לפשרות.

THR ICE+2 FREEZE LASER
טרייד אין לכל מכשיר!

קבלי עד 50,000 ₪ זיכוי בהחזרת מכשיר ישן!